Czapki dla dorosłych z wełny merino, alpaki i bawełny organicznej.

Ręcznie robione czapki dla dorosłych od Yellow Yarny Yak z naturalnych, szlachetnych materiałów. Czapki dla dorosłych robimy z wełny merino, alpaki i bawełny organicznej. Czapki dla rodziców są miękkie i niegryzące. Nie będą uciskać Twojej głowy i główki Twojego dziecka
Wełna z merynosa ma specjalne właściwości termoregulujące, dzięki którym możesz mieć pewność, że się nie przegrzejesz nawet podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Wełna z owiec merynosowych wykorzystywana jest również do odzieży sportowej, odciąga wilgoć od skóry, nie generuje brzydkiego zapachu i nie wymaga częstego prania.
Cieńsze modele takie jak Smart i All Year Fisherman nadają się na cały rok. Są świetne na jesień, zimę i wiosnę, ale również wietrzne dni letnie. Czapki Smart i All Year są dwustronne. Można je nosić z pomponem lub bez. Pompon można kupić osobno, ponieważ nie każdy lubi taki styl. Pozostałe jednostronne modele również mają możliwość zmiany pompona dzięki przyszytym zatrzaskom. Modele grubsze – Chunky są bardzo efektowne, ale również bardzo ciepłe i miękkie. Naturalne materiały są biodegradowalne, więc możesz mieć spokojną głowę w kwestiach ochrony środowiska.

Wyświetlanie 1–16 z 50 wyników