Czapki z wełny merino dla dzieci

Czapki z wełny merino dla dzieci od Yellow Yarny Yak to najlepszy dodatek dla Twojego dziecka na chłodniejsze dni. Nasze czapki z wełny merino mają szereg wyjątkowych właściwości. Dzięki temu czapka merino staje się najlepszą, naturalną częścią garderoby i absolutnym musthave na jesień, zimę i wiosnę. Również latem, podczas bardzo wietrznych dni, na przykład nad morzem czapka z wełny merino bardzo się przydaje. Powoduje to fakt, że wełna z owiec merynosowych jest termoaktywna. W zimie grzeje, a latem chłodzi. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje dziecko nie przegrzeje się i nie zmarznie, nosząc nasze produkty o różnych porach roku. Dwustronne czapki z wełny merino dla dzieci mają optymalną grubość, termoregulują i dzięki temu są całoroczne.

Dwustronne czapki Smart Merino Beanie – czapki zabawki

Naszym bestselerem są dwustronne czapki z wełny merino dla dzieci Smart Merino Beanies. Czapki z merino w prążki Twoje dziecko może nosić na wiele sposobów. Czapka merino z jednej strony jest gładka na czubku. Czapka ma bardzo ładny z obydwu stron, ręcznie robiony szew i dzięki temu jest dwustronna. Kiedy odwrócisz czapkę merino na drugą stronę na czubku znajdziesz zatrzask, do którego można przypiąć pompon. Pompony można odpinać lub zmieniać, co odmienia ich wygląd i daje sporo zabawy.

Rozmiary czapek merino

Mamy bardzo dobrze dobraną rozmiarówkę i jeśli znasz obwód głowy dziecka z pewnością wybór rozmiaru będzie trafiony i łatwy. Jeśli obwód głowy dziecka jest na granicy rozmiarów to o wyborze rozmiaru będzie decydować objętość włosów i to czy lubicie oversize look czy dopasowane czapki. Dziecko z dużą ilością kręconych włosów będzie potrzebowało rozmiaru większego. A dziecko z gładkimi, prostymi włosami lub krótkimi włoskami rozmiar mniejszy. Jeśli nie znasz obwodu główki wybierz czapkę z godnie z opisem wieku.

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników